AKTIVITY V JASNÉ

O stredisku

Hotel Ski & Wellness Residence Družba **** se nachází v Demänovské dolině, nejkrásnější dolině Nízkých Tater, na severních svazích pohoří Nízké Tatry. Ty představují rozsáhlý horský systém s hlavním hřebenem táhnoucím se 82 km směrem východ – západ. Nejvyšší vrcholky přesahují nadmořskou výšku 2 000 m. n. m.

Přírodní a klimatické podmínky vytvářejí ideální možnosti na trávení volného času během celého roku, ale i uspořádání zajímavých firemních teambuildingů. V zimě lákají návštěvníky lyžařské svahy, ale i freeridové terény. V létě můžou milovníci turistiky absolvovat pěší túry po značených turistických stezkách, hřebenové túry, výstupy na vyhlídkové dominanty Liptova či návštěvu nedalekých jeskyní.

ZIMA V JASNÉ

LYŽOVÁNÍ V JASNÉ

Hotel Ski & Wellness Residence Družba **** se nachází v nejlepším a neustále se rozvíjejícím lyžařském středisku na Slovensku Jasná pod Chopkom. Polohu hotelu přímo na lyžařské trati Biela Púť s moderní čtyřsedačkovou lanovkou ocení především rodiny s dětmi – každé lyžování začíná a končí přímo u hotelu.

Lyžování v Jasné – nejlepší středisko na Slovensku.

  • délka zimní sezony od začátku prosince do konce dubna
  • 45 km upravených a udržovaných sjezdovek různých náročností – vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi i pokročilé lyžaře, 30 lanovek a vleků
  • možnost večerního lyžování na dvou osvětlených sjezdovkách – jedna z nich se nachází přímo u hotelu Ski & Wellness Residence Družba****
  • Pilgrim Ski Academy – lyžařská škola, půjčovna, skiservis a obchod se sportovními potřebami přímo v hotelu.